Ślubne aktualności

Ślubne aktualności

Gorące nowości i aktualności ze ślubnego świata mody!

  • Polecane przez nas firmy, które sami sprawdziliśmy

  • Praktyczne ślubne porady

  • Cykl postów o obuwiu ślubnym Twoich marzeń

9 wiosennych trendów weselnych, które warto znać

Jakie trendy będą królowały w branży ślubnej wiosną? O jakie elementy zadbać, aby być na czasie? Na jaką stylizację postawić, aby prezentować się modnie i stylowo? Niejedna panna młoda wychodząca za mąż w marcu, kwietniu lub maju zadaje sobie tego typu pytania. Jeśli jesteś jedną z nich, to koniecznie zapoznaj się z tym artykułem. Znajdziesz w nim odpowiedzi, których szukasz, a może i dodatkowe inspiracje.

label
perm_identity Izabella Pacek

BUTY NA STUDNIÓWKĘ I KARNAWAŁ

Sezon karnawałowy w pełni, a ty w dalszym ciągu nie posiadasz obuwia, w którym mogłabyś podbić parkiet? No to już ostatni dzwonek, aby je nabyć! Z tego artykułu dowiesz się, czym sugerować się przy wyborze butów na studniówkę i imprezę karnawałową, a także, jakie obuwie na te wyjątkowe okazje możemy ci zaoferować.

label
perm_identity Izabella Pacek

NOWA KOLEKCJA ŚLUBNA MY WISH 2024/2025

Na tę wiadomość z pewnością z wypiekami na twarzy czekało wiele panien młodych. I doczekały się – startujemy właśnie z nową kolekcją ślubną! Uwzględniliśmy w niej wszystko, z czego słynie marka My Wish: wysoką solidność wykonania, niezwykłą wygodę i efektowny, nowatorski design, a zarazem zadbaliśmy, aby nasze obuwie i dodatki podkreślały piękno i wdzięk ich właścicielki.    

label
perm_identity Izabella Pacek

Jakie buty dobrać do jesiennych stylizacji ślubnych?

Czasy, w których śluby jesienią należały do rzadkości, minęły bezpowrotnie. Obecnie coraz więcej par decyduje się na wstąpienie w związek małżeński właśnie wtedy. Nic dziwnego – trudno o bardziej magiczną porę roku niż czarująca tysiącem barw jesień. Bierzesz ślub we wrześniu, październiku lub listopadzie? Świetnie, w takim razie zadbaj o to, aby przemycić jesienne akcenty również do swojej stylizacji na ten wyjątkowy dzień! Pomożemy ci dobrać buty ślubne doskonale odzwierciedlające piękno pejzażu o tej porze roku. 

label
perm_identity Izabella Pacek

Buty ślubne na wąską stopę [poradnik dla panien młodych]

Wydawać by się mogło, że w przypadku wąskich stóp dobór odpowiedniego obuwia  ślubnego nie będzie nastręczał żadnych trudności. Nic bardziej mylnego. Niejednokrotnie okazuje się, że wybrany przez nas model butów odstaje po bokach lub – co gorsza – zsuwa się ze stóp, tym samym powodując nasz dyskomfort. Koniec z tym! Dzięki temu artykułowi dowiesz się,  jak dobrać buty ślubne tak, aby dobrze przylegały do stóp i pozostawały na swoim miejscu przez cały czas trwania uroczystości. 

label
perm_identity Izabella Pacek

Buty ślubne na szeroką stopę i haluksy [poradnik dla panien młodych]

Szeroka stopa lub haluksy, a co za tym idzie – trudność w doborze odpowiedniego obuwia ślubnego dla siebie. Z tego rodzaju problemami zmaga się wiele panien młodych. Jesteś jedną z nich? W takim razie zapoznaj się z tym artykułem. Podpowiadamy w nim, jak dopasować buty ślubne tak, aby nawet po wielu godzinach spędzonych na parkiecie mogłaś czuć się w nich komfortowo.

label
perm_identity Izabella Pacek

Suknie boho Valdi Bride w Krakowie

Valdi Bride to suknie ślubne w stylu boho i rustykalnym. Delikatne, lejące materiały, cienkie koronki nawiązujące do ludowego rękodzieła.

label
perm_identity Katarzyna Sowińska

Bajkowe i kolorowe suknie ślubne Tesorosi we Wrocławiu

Salon Sukien Ślubnych Tesoro Si! - Wrocław Salon Tesorosi we Wrocławiu to  salon marzeń. W 2022 roku zrestartowaliśmy nasz salon. Naszym głównym celem jest aby nasze panny młode mogły przymierzyć najnowsze i najmodniejsze suknie ślubne.

label
perm_identity Katarzyna Sowińska

Suknie Ślubne Janina Kobier - pracownia ręcznie szytych sukien w Chorzowie

Suknie Ślubne Janina Kobier to marka z wieloletnią i rodziną tradycją, która powstała w 1986 roku z pasji do szycia. 

label
perm_identity Katarzyna Sowińska

Stachowska Pracownia - niezwykłe suknie ślubne w sercu Poznania

Stachowska Pracownia - to  marka sukien ślubnych stworzona z myślą o kobietach, poszukujących nietuzinkowego podejścia, kochających podążać własną ścieżką, dla których odejście od ogólno przyjętych standardów, będzie czystą przyjemnością, a odniesienia do stylów vintage, bohemy, czy współczesnej elegancji - czymś czego poszukuje. 

label
perm_identity Katarzyna Sowińska