§6 Dostawa

 1. Zamówione towary wysyłane są paczką za pośrednictwem firmy kurierskiej zawodowo trudniącej się doręczaniem przesyłek lub Pocztą Polską (akcesoria i próbki) na adres wskazany w formularzu zamówienia. Cena dostawy zawiera opakowanie.
 2. Realizowane są następujące metody dostawy:
  - standardowa przesyłka kurierska UPS, 
              -darmowa przy zakupach powyżej 400 zł,
              -zakupy poniżej 400 zł koszt kuriera UPS 16 zł
  - pobraniowa przesyłka kurierska (nie dotyczy produktów z Kreatora lub zamówień specjalnych np. zmiana koloru, dopasowanie obwodu łydki) 20 zł
  - list polecony Poczty Polskiej na terenie RP (dotyczy akcesoriów i próbek skór) 8 zł
 3. Wysyłki według regulaminu realizowane są na terenie Rzeczpospolitej Polskiej oraz Unii Europejskiej.
 4. Sklep MY WISH oferuję bezpłatną dostawę towaru od kwoty 400 zł przy wyborze przesyłki z przedpłatą (kurier UPS). Poniżej kwoty 400 zł brutto dostawa zakupionych produktów to16 zł (kurier UPS). 
 5. Opłaty za przesyłki wysyłane w ramach UE to koszt 80 zł (kurier).
 6. Towar jest wysyłany wyłącznie w dni robocze od poniedziałku do piątku. Do okresu realizacji zamówienia nie wlicza się dni wolnych od pracy u Sprzedawcy (soboty, niedziele, dni ustawowo wolne od pracy)
 7. Zamówienia przyjęte do realizacji na terenie Polski będą realizowane w maksymalnie w 14 dni roboczych, a 24 dni roboczych w przypadku zamówień na terenie Unii Europejskiej, od dnia roboczego następującego po zarejestrowaniu wpływu należnej kwoty na konto 70 2490 0005 0000 4530 9895 3372 ALIOR BANK. Przez realizację rozumienie się wyprodukowanie oraz zapakowanie towaru i przekazanie go firmie kurierskiej gdzie następuję doręczenie przesyłki do klienta.
 8. Wymiana towaru w przypadku przesyłek zagranicznych - odesłanie obuwia przez Kupującego na podstawie wymiany niewłaściwego rozmiaru odbywa się na koszt Kupującego. Pozostałe regulacje zawarte w § 8 pozostają w mocy. W przypadku odstąpienia Kupującego od zawartej umowy, Kupujący ponosi koszty dostawy towaru do siedziby MY WISH. 
 9. W opakowaniu jednostkowym towaru – w pudełku znajduje się dodatkowa informacja o zasadach użytkowania i konserwacji dostarczonego towaru, z którą Kupujący powinien zapoznać się przed rozpoczęciem użytkowania towaru. 
 10. Wszystkie przesyłki kurierskie są objęte ubezpieczeniem od uszkodzeń w transporcie. Ubezpieczenie wygasa z chwilą wręczenia przesyłki odbiorcy, dlatego prosimy sprawdzać przesyłkę pod kątem uszkodzeń mechanicznych jeszcze w obecności kuriera, a w razie stwierdzenia szkody, sporządzić protokół odbioru dostępny u dostawcy. Uszkodzenia ujawnione po odjeździe kuriera nie są objęte ubezpieczeniem.